Informasjon

TID OG STAD

  • Næringsdagane 2018 vert arrangert på Kviknes Hotel, Balestrand,  onsdag 2. -  torsdag 3. mai
  • Festmiddag på hotellet onsdag kveld:
    • Kl.19:00 - Aperitiff
    • Kl.19:45 - Gå til bords
    • Kl.20:00 - Festmiddag - Underhaldning

 PRISAR

  • Full konferansepakke kr 4990 - inkluderer overnatting onsdag til torsdag, festmiddag, lunsj begge dagar og programmet.
  • Dagpakke med lunsj, onsdag 2. mai, kr 1950
  • Dagpakke med lunsj, torsdag 3. mai, kr 1950
  • Festmiddag, onsdag kveld 2.mai, kr 1190

 

FRISTAR

  • Vi ber om påmelding snarast, og seinast fredag 27.april.
  • Påmeldinga er kun gyldig når den er fullført med kortbetaling.
  • Påmeldinga kan endrast eller kansellerast innan fredag 27.april. Alle utlegg vert då refunderte. Etter dette er påmeldinga bindande.

 

OVERNATTING

Konferansen har reservert rom på Kviknes Hotel onsdag til torsdag til dei som melder seg på full konferansepakke. Først til mølla.
For evt. overnatting tysdag til onsdag, ta direkte kontakt med hotellet.

 

REISE

  • Til Balestrand kjem ein frå Førde, enten over Gaularfjell, 102 km, eller via Høyanger, 103 km. Frå Sogndal til Hella, ferje til Dragsvik, og deretter Balestrand, 106 km.
    Førde Lufthamn, Bringeland(15 km til sentrum), og Sogndal Lufthamn, Haukåsen(18 km til sentrum) har gode flysamband både til Oslo og Bergen.
    Sjå meir om

ENKEL BETALING MED KORT

  • For å enkle administrasjon med arrangementet, må alt betalast på førehand med kort. Vi aksepterer dei fleste typar betalingskort (VISA, Mastercard, Diners, American Express). Ved avmelding innan fristen, vert heile beløpet refundert.

 

ARRANGØRAR

NHO
LO
Sogn og Fjordane fylkeskommune
Sparebanken Sogn og Fjordane
Sparebanken Vest
Kunnskapsparken Sogn og Fjordane
Høgskulen i Sogn og Fjordane
NAV
Innovasjon Norge
IT Forum Sogn og Fjordane

Påmelding

Fyll ut skjemaet under for å melde deg på

Informasjon

Stad
Kviknes Hotel
Tid
Frå onsdag 2. mai 2018 kl. 10.00
Til torsdag 3. mai 2018 kl. 14.00
Påmeldingsfrist
Fredag 27. april 2018 kl. 23.59

Aktiviteten er ferdig og det er ikke mulig å melde seg på lenger.

Aktiviteten er fullsett og det er ikke mulig å registrere seg

Deltakarar

  • Fornamn

    Etternamn

    Firma/ organisasjon

  • Kjartan Aa Berge
  • Christine Korme
    Abelia teknologi
  • Linda Sinclair Aukland
    Adecco Norge AS
  • Børre Eimhjellen
    Airlift AS
  • Stian Hårklau
    Airlift AS
  • Lone Bareksten
    Aksello AS
  • Heidi Felle
    Aksello AS
  • Vanja Viken
    Aksello AS
  • Anne-Hilde Håland
    Amedia Vest
  • Heidi Kathrin Osland
    Arkitektkontoret 4B
  • Gudny Flatabø
    Aurland kommune
  • Inge Håvard Aarskog
    Aurland kommune
  • Tom Dyrdal
    Avery Dennison NTP
  • Rune Blom
    BDO
  • Harald Husabø
    BDO
  • Anders-Otto Plassen
    Bedriftshelse1
  • Randi Marie Sjøholt
    Bedriftshelse1
  • Liv Judit Straume
    BOB BBL
  • Tor Øyvin Aa
    Brødrene Aa AS
  • Anders Bekken
    Caverion Norge AS
  • Gro Fivelsdal
    Dale vgs
  • Leif Kilnes
    Deloitte
  • Jan Reidar Kalstad
    Deloitte - Førde
  • Geir A. Helle
    Deloitte AS
  • Hans Jørgen Kirkeeide
    Deloitte AS
  • Therese Grønsberg Gjerde
    DNB
  • Randi Solheimsnes
    DNB
  • Rune Karlsen
    EBA Sogn og Fjordane/Veidekke
  • Hans Martin Moxnes
    EBA Vestenfjelske
  • Ove Bjørlo
    Eid vgs
  • Knut Ove Rygg
    Ekornes
  • Johnny Haugsbakk
    Elcap
  • Gerry Eikeland
    Enivest AS
  • Sjur Grimmestad
    Enivest AS
  • Nandor Helgheim
    Enivest AS
  • Daniel Notø
    Enivest AS
  • Christiane Ulriksen
    Enivest AS
  • Kåre Åmot
    Enivest AS
  • Leif A. Stavøstrand
    Evoy AS
  • Vidar Myre
    EWOS Group
  • Reidar Grønli
    Fagskulen i Sogn og Fjordane
  • Tom Geir Farsund
    Findriv AS
  • Peter Midthun
    Firda Billag AS
  • hallgeir hansen
    Firda vgs
  • Thomas Berge
    Fjord Invest Management AS
  • Aud Ingrid Espeland
    Fjord Invest Management AS
  • Roger Flølo
    Fjord Invest Management AS
  • Dagfinn Neteland
    Fjord1
  • Andre Høyset
    Fjord1 ASA
  • Dag Solheim
    Fjordvekst AS
  • Ola Teigen
    Flora kommune
  • Solrun Hjelleflat
    Flåm AS
  • Reidar Brandsberg
    Folkeuniversitetet Vestlandet
  • Marie Tefre Birkeland
    Framtidsfylket AS
  • Kristine Folland
    Framtidsfylket AS
  • Linda Hovland
    Framtidsfylket AS
  • Gyda Bøtun
    Fresvik Produkt AS
  • Siv Settevik
    Fresvik Produkt AS
  • Anne Karin Hamre
    Fylkesmannen i Sogn og Fjordane
  • Jørn Stenehjem
    Fylkesmannen i Sogn og Fjordane
  • Jørgen Tistel
    Fylkesmannen i Sogn og Fjordane
  • Olve Grotle
    Førde kommune
  • Vidar Bondevik
    Gasta design & kommunikasjon as
  • Mathias Råheim
    Gaular kommune
  • Knut Arild Flatjord
    GK Inneklima AS
  • Preben Moen
    Gloppen hotell
  • Knut Roger Nesdal
    Gloppen kommune
  • Gro Mykkeltvedt
    Grow Competence Consulting
  • Atle Stalheim
    Grow Competence Consulting AS
  • Oddny Sønnesyn
    Helse Vest IKT
  • Grethe Hjetland
    Highsoft AS
  • Bård Sandal
    Hordaland fylkeskommune
  • Wenche Eldegård
    Hydro Årdal
  • Bente Nesse
    Hyllestad kommune
  • Geir Anton Johansen
    Høgskulen på Vestlandet
  • Erik Kyrkjebø
    Høgskulen på Vestlandet
  • Leif Longvanes
    Høgskulen på Vestlandet
  • Willy Myhre
    Høgskulen på Vestlandet
  • Tone Skjerdal
    Høgskulen på Vestlandet
  • Øyvind Østrem
    Høgskulen på Vestlandet
  • Petter Sortland
    Høyanger kommune
  • Birgitta Kyrkjebø
    Høyanger Næringsutvikling AS
  • Terje Søreide
    Høyanger Næringsutvikling AS
  • Torill Thorbjørnsen
    Høyanger vidaregåande skule
  • Geir Peder Ueland
    In Via AS
  • Ingrid Skaar Døskeland
    Innovasjon Norge
  • Jan Gurvin
    Innovasjon Norge
  • Kristine K. Timberlid
    Innovasjon Norge
  • Hjørdis Vik
    Innovasjon Norge
  • Reidun Aasen Nesheim
    Innovasjon Norge
  • Nina Broch Mathisen
    Innovasjon Norge Vestland
  • Sigrid Alice Hovland
    Innovasjon Norge, avd. Sogndal
  • Vidar Grønnevik
    Kunnskapsparken
  • Kjetil Kvåle
    Kunnskapsparken
  • Terje Laberg
    Kunnskapsparken
  • Hilde Grinde
    Kunnskapsparken i Sogn og Fjordane
  • Jøril Hovland
    Kunnskapsparken i Sogn og Fjordane
  • Roger Ulvestad
    Kunnskapsparken i Sogn og Fjordane
  • Laura Kvamme
    Kvamme Rekneskap AS
  • Nils Petter Støyva
    LO
  • Sindre Kvalheim
    LocalHost Group
  • Frank Hoff Hana
    Lotteri-og stiftelsestilsynet
  • Olav Grov
    Luster kommune
  • Robert Øyen Einemo
    Lærdal kommune
  • Maria Brandsøy
    Maritim Forening Sogn og Fjordane
  • Stein Kvalsund
    Maritim Forening Sogn og Fjordane
  • Kristin Svardal
    Maritim Forening Sogn og Fjordane
  • Endre Erdal
    Mediebruket
  • Guro Bryn Høgheim
    Mediebruket
  • Arild Finne Nybø
    Mediebruket
  • Oda Holmelid Sandvik
    Mediebruket
  • Johan Magerøy
    Mentor AS
  • Robert Dahl
    Mentro AS
  • Kjartan Kvellestad
    Mentro AS
  • Trygve Jacobsen
    Mo og Øyrane vg.skule
  • Liv Horvei
    Mo og Øyrane vgs.
  • Randi Humborstad
    Måløy Vekst AS
  • Malin Therese Arstein-Jørgensen
    NAV
  • Jonas Grotle Førde
    NAV
  • Grete Hagen
    NAV
  • Tove Rygg
    NAV Arbeidslivssenter Sogn og Fjordane
  • Toril Rysjedal Bygnes
    NAV Fjaler
  • Merete Bruland Andersen
    NAV Førde
  • Merethe Klakegg
    NAV Førde
  • Arne Varden
    NAV Marknadsteam Sunnfjord og Høyanger
  • Silje Opheim
    NAV Rekrutteringsteam Nordfjord
  • Monica Osvold
    NAV Rekrutteringsteam Nordfjord
  • Frode Henden
    NAV Sogn og Fjordane
  • Olav Njøs
    NAV Sogn og Fjordane
  • Susan Merrill Stavøstrand
    NAV Sogn og Fjordane
  • Tore Thorsnes
    NAV Sogn og Fjordane
  • Anne Kverneland Bogsnes
    NAV Sogn og Fjordane og Hordaland
  • Bjarte Heggheim
    Nelfo Sogn og Fjordane
  • Egil Vårdal
    Nelfo Sogn og Fjordane
  • Øystein Dørum
    NHO
  • Ragnhild Friis-Ottessen
    NHO Ringer i Vannet
  • Ingrid Bertelsen
    NHO Vestlandet
  • Tom Knudsen
    NHO Vestlandet
  • Ann Kristin Kristoffersen
    NHO Vestlandet
  • Silje Rødeseike
    NHO Vestlandet
  • Nina Tennebekk
    NHO Vestlandet
  • Ivar Sund Fossum
    Nordic Mining ASA
  • Johan Moen
    Northwestwood AS
  • Stig Arne Thune
    NYE SOGNDAL (kommunane Sogndal, Leikanger, Balestrand)
  • May Britt Torsnes
    Nyrstar Høyanger AS
  • Casper Lehland
    Office X/NHO
  • Christian Abel
    Onsagers AS
  • Nils Horvei
    Orjas
  • Elin Ørjasæter
    Orjas
  • Erik Osland
    Osland Havbruk
  • Geir Helge Østerbø
    Osland Havbruk
  • Sindre Seppola Reed
    PocketID AS
  • Kjetil Myrland
    PricewaterhouseCoopers AS
  • Jan Flølo
    PwC
  • Jørgen Christian Lindstrøm
    Quality Hotel Sogndal
  • Sigrid Anette Førde
    Randstad AS
  • Anna Cecilie Midttun
    Randstad AS
  • Egil Mundal
    Rocketfarm AS
  • Ove Aasen
    Securitas AS
  • Ove Hovland
    Serit Fjordane It aS
  • Andrea Ullebø
    SG Finans AS
  • Ane Flo
    Siva
  • Ragnhild Hjelmeland
    Siva
  • Roy Strømsnes
    Siva
  • Lise Bartnes Aalberg
    Siva
  • Oddrun Englund
    Siva SF
  • Aksel Hugo
    Sogn Jord- og Hagebruksskule
  • Torgeir Skålid
    Sogn Næring / Sognefjorden Næringshage
  • Kari Sigrun Lysne
    Sogn og Fjordane Bondelag
  • Erling Sande
    Sogn og Fjordane Energi
  • Nina Bygstad
    Sogn og Fjordane fylkeskommune
  • Knut Chr Clausen
    Sogn og Fjordane fylkeskommune
  • Siv Kristin Flekke
    Sogn og Fjordane fylkeskommune
  • Jan Heggheim
    Sogn og Fjordane fylkeskommune
  • Endre Høgalmen
    Sogn og Fjordane fylkeskommune
  • Anne Lilleaasen
    Sogn og Fjordane Fylkeskommune
  • Ingvild Ramstad
    Sogn og Fjordane fylkeskommune
  • Kristin Rundsveen
    Sogn og Fjordane fylkeskommune
  • Tor-Einar Holvik Skinlo
    Sogn og Fjordane fylkeskommune
  • Bekka Skaasheim
    Sogn og Fjordane fylkeskommune
  • Rolf Årdal
    Sogn og Fjordane fylkeskommune
  • Elisabet Bøe
    Sogn og Fjordane fylkeskommune/Tibber
  • Leon Bakkebø
    Sogn og Fjordane Næringsråd
  • Margunn Grytten Selvik
    Sogn og Fjordane Teater
  • Stine Lilloe-Olsen
    Sogndal Fotball
  • Rasmus Mo
    Sogndal Fotball AS
  • Jarle Aarvoll
    Sogndal kommune
  • Håvard Espelund
    Sognenett AS
  • Christine Helen Førde
    Sognenett AS
  • Madeleine Larsen Barmen
    Sognenett AS
  • Eldar Skjeldestad Åsebø
    Sognenett AS
  • Ragnhild Fjærestad
    Sogneprodukt as
  • Kristine Feigum Loftesnes
    Sogneprodukt as
  • Morten Røyrvik
    Sogneprodukt as
  • Gunn Aase Moldestad
    Sparbanken Sogn og Fjordane
  • Kjetil Bjørset
    Sparebanken Sogn og Fjordane
  • Roy Stian Farsund
    Sparebanken Sogn og Fjordane
  • Johanne Sandnes
    Sparebanken Sogn og Fjordane
  • Trond Teigene
    Sparebanken Sogn og Fjordane
  • Jan Petter Vadheim
    Sparebanken Sogn og Fjordane
  • Tore Dvergsdal
    Sparebanken Vest
  • Geir Flatjord
    Sparebanken Vest
  • Arild Sandvoll
    Sparebanken Vest
  • Frida Melvær
    Stortinget
  • Sven Flo
    Stryn kommune
  • Arild Bødal
    Stryn Tech Hub - klynga
  • Kjell Johnny Kvamme
    Sunnfjord Energi AS
  • Bente Hauge
    Sunnfjord Utvikling AS
  • Norodd Stubhaug
    Telenor Norge AS
  • Rolf Sandvik
    The Fjords
  • Edgeir Vårdal Aksnes
    Tibber
  • Thorkild Heieren
    TINE Meieriet Byrkjelo
  • Nils Huus
    Transferd AS
  • Ivar Petter Grøtte
    Vestlandsforsking
  • Odd Rune Turvoll
    Vik kommune
  • Kristin Maurstad
    Vågsøy kommune
  • Kristian Lien
    Øyre Lyd
  • Trond Øyre
    Øyre Lyd
  • Henny Midtun
    Årdal vgs